Image Image Image Image Image

Fundacja Aleja Gwiazd AKTUALNOŚCI

24

Maj

MISTRZOWIE ŚWIATA ODSŁONIĄ TABLICE PODCZAS AGS KATOWICE 2019

Paweł ZAGUMNY i Bartosz KUREK odsłonią tablice z odciskami swoich dłoni w Alei Gwiazd Siatkówki w Katowicach. 2 czerwca Katowice staną się ponownie stolicą siatkówki. Na al.Korfantego odsłonięte zostaną kolejne tablice wybitnych siatkarzy i ludzi związanych z tą dyscypliną sportu.

Czytaj więcej…

23

Maj

GLIWICE LELLEK GROUP WSPIERA AGS KATOWICE 2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż firma AUTO CENTRUM GLIWICE LELLEK GROUP jest SPONSOREM Alei Gwiazd Siatkówki Katowice 2019. To już kolejny rok współpracy z naszą Fundacją. Dziękujemy.

22

Maj

SWĘDROWSKI I DRZYZGA W GRONIE GWIAZD AGS KATOWICE 2019

Tomasz SWĘDROWSKI i Wojciech DRZYZGA – duet komentatorski dołączy do grona gwiazd w Alei Gwiazd Siatkówki w Katowicach.

Czytaj więcej…

21

Maj

VITAL HEYNEN W ALEI GWIAZD SIATKÓWKI W KATOWICACH

VITAL HEYNEN odsłoni tablicę ze swoimi odciskami dłoni 2 czerwca w ramach tegorocznej edycji Aleja Gwiazd Siatkówki Katowice 2019!

Czytaj więcej…

20

Maj

WICEMISTRZOWIE ŚWIATA Z 2006 ROKU W AGS KATOWICE 2019

Podczas tegorocznej imprezy Aleja Gwiazd Siatkówki Katowice 2019, która odbędzie się w dniach 1-2 czerwca, tablice z odciskami swoich dłoni odsłonią dwaj wicemistrzowie świata w piłce siatkowej z 2006 roku. W niedzielne południe na al. Korfantego tablice odsłonią: Piotr GACEK i Piotr GRUSZKA.

Czytaj więcej…

20

Maj

FIRMA PAWO SPONSOREM AGS KATOWICE 2019

Firma PAWO już po raz trzeci została Sponsorem imprezy Aleja Gwiazd Siatkówki Katowice 2019.

PAWO-MEN sp. z o.o. sp.k. powstała w lutym 1989 roku. Jej założycielem i jednocześnie Prezesem jest Piotr Włodarczyk. PAWO-MEN sp. z o.o sp.k. przejęła renomę i doświadczenie od firmy PAWO Producent Odzieży Męskiej, która ponad dwadzieścia lat wcześniej podbiła polski rynek odzieżowy i wciąż pozostaje wiodącym na rynku producentem odzieży męskiej.

Czytaj więcej…

18

Maj

FIRMA TAURON PARTNEREM AGS KATOWICE 2019

TAURON_LOGO_PROMOCYJNE_PIONOWE_CS4

Z ogromną satysfakcją informujemy, iż firma TAURON została PARTNEREM wydarzenia Aleja Gwiazd Siatkówki Katowice 2019. Dziękujemy za zaufanie i czwarty rok współpracy z nami! Dziękujemy!

Czytaj więcej…

17

Maj

KATOWICE MIASTO GOSPODARZ AGS KATOWICE 2019

Poniżej przedstawiamy spot promujący Katowice – Miasto Gospodarza imprezy Aleja Gwiazd Siatkówki Katowice 2019.

16

Maj

ALEJA GWIAZD SIATKÓWKI KATOWICE 2019

No to startujemy z informacjami i zapraszamy. Już po raz trzeci Katowice będą Gospodarzem imprezy ALEJA GWIAZD SIATKÓWKI KATOWICE 2019 🏐🏐🏐⭐️⭐️⭐️. Wydarzenie w tym roku odbędzie się w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów:
1 czerwca – SIATKARSKI PIKNIK RODZINNY 🏐🎈(Plac Sławika i Antalla przed Spodkiem), od godz. 11:00 do 17:00
2 czerwca – ALEJA GWIAZD SIATKÓWKI 🏐🙌 (Al.Korfantego), godz. 12:00
Będzie rekreacyjnie, sportowo i patriotycznie!

29

Kwi

BENEFIS AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ – 21 maja 2019

Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów na BENEFIS Agnieszki Radwańskiej, który odbędzie się we wtorek 21 maja w TAURON Arena Kraków o godz. 18:00. Dla fanów popularnej Isi i kibiców tenisa będzie to nie lada gratka. Na korcie zagrają: Agnieszka Radwańska, Angelika Kerber oraz Karolina Woźniacka. W wydarzeniu, które uroczyście zakończy karierę sportową najlepszej polskiej zawodniczki, wezmą udział artyści polskiej sceny muzycznej oraz gwiazdy małego i wielkiego ekranu.

Czytaj więcej…