Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Menu
X edycja – 2014

X edycja – 2014

X Jubileuszowa edycja Alei Gwiazd Siatkówki zgromadziła, po raz kolejny, znakomite osobowości polskiej i światowej siatkówki. Podniosła uroczystość odbyła się w piątkowy wieczór 6 czerwca na milickim Rynku. W jubileuszowej edycji honoru odciśnięcia dłoni dostąpili Andrea Anastasi, Andrea Gardini, Leon Venero, Magdalena Śliwa, Artur Popko i Bank Spółdzielczy w Miliczu.  Obecnie w Alei Gwiazd w Miliczu znajduje się 58. znakomitych postaci i instytucji.

Wśród publiczności można był zobaczyć wiele innych osobistości „świata” siatkówki m.in. Piotrka Gruszkę, Włodzimierza Sadalskiego, Stanisława Gościniaka, Ryszarda Boska, Macieja Jarosza, Grzegorza Wagnera, Wojciecha Czajkę czy Andrzeja Lemka.

Nie zabrakło także emocji na boisku. Najpierw żeńska reprezentacja Piotra Makowskiego  zmierzyła się z Grecją w ramach rozgrywek Ligi Europejskiej, a o  17.30 z kolei męska kadra B, dowodzona przez trenera Resovii Rzeszów Andrzeja Kowala, zmierzyła się z Czarnogórą, również w ramach LE .W sobotę kolejne mecze naszych pań i panów z Grecją oraz Czarnogórą odbyły się także na Dolnym Śląsku, bo w Wałbrzychu .

Na zakończenie obchodów jubileuszowej edycji odbył się na milickim rynku koncert zespołu Video.

 

© 2003-2018 Fundacja Aleja Gwiazd. All rights reserved.