Image Image Image Image Image

13

Sie

GOŚĆINNY JELCZ LASKOWICE – POLSKA-BRAZYLIA U-23 4:2

DSC05049Pierwszy z trzech meczów sparingowych zakończył się zwycięstwem biało-czerwonych 4:2 (9:15, 16:14, 13:15, 15:9, 15:13, 15:12). Przypominamy iż, podczas meczów w Jelczu Laskowicach oraz w Twardogórze i w Wałbrzychu drużyny  grają według nowego – pilotażowego systemu FIVB – zamiast do 25 punktów, w każdym secie zespoły walczą do 15. W setach nie ma także przerw technicznych a zmiana boiska następuje po 2 i 4 secie. Zespoły grają nie do trzech, a czterech wygranych setów.  Wg tego systemu zespołu U-23 będą grały na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Kairze.

Świetna atmosfera w hali Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz – Laskowice oraz wspaniały doping kibiców poniosły biało-czerwonych do zwycięstwa.