Image Image Image Image Image

16

Maj

POŻEGNANIE „IGŁY” TUŻ, TUŻ …

DSC_0407Już tylko dni dzielą nas od pożegnania z Reprezentacją Polski Krzysztofa Ignaczaka w katowickim Spodku podczas meczu Polski z Iranem. Mamy dla niego nie lada niespodziankę! Sami się przekonacie będąc tam z nami.

20 maja w Katowicach przy ul. Korfantego, w sąsiedztwie Spodka o godzinie 17.00 odsłonimy pierwsze w tym miejscu tablice w Alei Gwiazd Siatkówki z odciskami dłoni Michała Kubiaka, Marcina Możdżonka, Pawła Zatorskiego, Karola Kłosa, Andrzeja Wrony oraz Łukasza Kadziewicza. Uroczystość uatrakcyjni występ Gwardia Gryfa oraz Cheerleaders Wroclaw. Mamy też dla was też specjalną niespodziankę, która może stanąć tylko przy katowickim Spodku. Bądźcie czujni! 

Dodatkowo przygotowaliśmy dla każdego z Was plakaty, na których będą mogły znaleźć się autografy m.in. Mariusza Wlazłego, Marcina Możdzonka, Łukasza Kadziewicza, Wilfredo Leona oraz najważniejszej w tym dniu gwiazdy – Krzyśka Ignaczaka.

Przed meczem będziecie mogli także nabyć okolicznościową koszulkę z numerem 16 i nazwiskiem „Ignaczak” przygotowaną specjalnie na to wydarzenie, a także oficjalne gadżety Reprezentacji Polski.

O 20.15 pierwszy gwizdek rozpocznie nowy rozdział w historii Polskiej Siatkówki. Poza debiutem w reprezentacji seniorów nowych kadrowiczów: Łukasza Kaczmarka, Macieja Muzaja, Aleksandra Śliwki, Artura Szalpuka oraz Bartłomieja Lemańskiego będziemy mogli powitać dobrze wszystkim znanego, nowego selekcjonera reprezentacji – Ferdinando De Giorgi. Będzie to pierwszy, a zarazem ostatni sprawdzian przed Ligą Światową.

Przerwy w trakcie meczu uatrakcyjni pokaz grupy akrobatycznej Trio Etc oraz występ Rafała Brzozowskiego. Wszystko to w fantastycznej oprawie świetlnej przy niezapomnianej konferansjerce duetu kulaga-magiera. Nie zapomnijcie o biało-czerwonej odzieży i gadżetach. Nie ma to jak meksykańska fala na dziesięciotysięcznych trybunach wypełnionych rozentuzjazmowanymi kibicami siatki. Na koniec odśpiewamy uroczyste „Sto Lat” dziękując IGLE za te wszystkie lata z nami. Płytę boiska przykryje biało-czerwone konfetti, a po ceremonii zawodnicy będą czekali na fanów na parkiecie katowickiego Spodka.

Jeśli jeszcze nie macie biletów na tę ucztę siatkarskich atrakcji, a chcielibyście poczuć niesamowitą sportową atmosferę to pospieszcie się. Ostatnie bilety znajdziecie na:

https://abilet.pl/…/aleja-gwiazd-siatkowki-polska-vs-iran-3… Abilet.pl

 Submit a Comment